Masáže
Wellness Berchtold


KLASIKA                                                                                                     60 min./ 790,- Kč                   Klasická masáž - prohřátí lávovými kameny + promasírování baňkami

RELAX                                                                                                        60 min./ 790,- Kč         Jemná relaxační masáž

Horké lávové kameny                                                                               60 min./ 790,- Kč                   Masáž horkými lávovými kameny - Hot Stones, dokáže navodit báječné pocity relaxace a úlevy. Horké kameny prohřejí a v součinnosti s teplým olejem prostoupí teplem vaše tělo.

Anticelulitidní                                                                                             50 min./ 790,- Kč

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je vynikající a nejžádanější odbornou masáží. Kombinují se ruční tlakové masáže, masáž baňkami, vibrační masáž a po masáži speciální proklepávací technika, která zrychlí podkožní metabolismus, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Touto kombinací a s pomocí speciálního oleje při masáži, se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

Relaxační masáž v hladině Alfa                                                                60 min./ 790,- Kč

Hluboká relaxace v hladině Alfa, s úvodní lehkou antistresovou masáží obličeje. Aplikace čakrových kamenů.

Masáž obličeje a dekoltu                                                                           30 min./ 490,- Kč

Nádherná masáž na osvěžení obličeje, dekoltu a ramen. Jemná masáž rozdýchá kůži kterou zpevní a zjemní. *Rakytníkový olej* navíc působí jako výživný film, který se promítne do hlubších sfér Vašeho výrazu, zjemňuje a napíná vrásky na čele, nose, rtech a v očních partiích.

Indická - antistresová masáž hlavy                                                           60 min./ 790,- Kč

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Masírují se záda, šíje, hlava, obličej a dekolt.

Relaxační šimrání a škrábání                                                                      60 min./ 790,- Kč

Šimrání a škrábání na zádech, je po Indické masáži hlavy nejoblíbenější a nejvyhledávanější uvolňující a relaxační terapií. Vzpomínáte si ještě, jak vás maminka hladila a šimrala na zádech a ve vlasech? Doteky nás provázejí od narození a uspokojují naše mentální i fyzické potřeby. Šimrání, jemné škrábání a hlazení, je tou nejvýkonnější relaxační terapií, je to návrat do dětství, kdy jsme byli šťastní. Tyto podvědomé pocity a vzpomínky zaplaví naše vědomí a dají nám zapomenout na starosti a stres všedního dne.

Esenciální senzorická relaxační masáž                                                      90 min./ 1200,- Kč

Vzrušujících 90 min. se zavázanýma očima. (není podmínkou) Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe! Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Ze studia vyjdete odpočatí, s dobrou náladou a úsměvem na rtech! Lidské dlaně jsou tím nejlepším lékem, co umí snižovat stres, dodávat energii a optimismus a pomáhá hojit rány nejen na těle, ale i na duši.

Samurajská masáž bambusovými metlami                                                30 min./ 550,- Kč

Masáž bambusovými metlami je starobylá japonská masážní technika, zaměřená na hluboké uvolnění svalů v těle a zlepšení krevního oběhu. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje bolest a stres. Je výborná v součinnosti se saunou, nebo koupelí.

Úžasný prožitek dotyků bambusových výhonků na Vašem těle za rytmického bubnování, Vám dodá ztracenou sílu, energii a vitalitu. Budete cítit, jak vaším tělem zase proudí nesmírná energie a nabíjí vaše tělo až do konečků prstů.