Masáže
Wellness Berchtold

Přístrojová lymfodrenáž - akce 1 + 1 zdarma 50 minut

Lymfodrenáž - neboli lymfatická masáž se užívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému a odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání.

Kontraindikace:

- těhotenství

- onemocnění žil

- angina pectoris
- rakovina
- onemocnění srdce
- epilepsie
- onemocnění tepen
- onemocnění ledvin
- srdeční vady
- tromboembolie
- pacienti s implantáty
- onemocnění kůže
- vysoký krevní tlak

499,- Kč

Klasika   60 min.

Klasická masáž - prohřátí lávovými kameny + promasírování baňkami, na závěr bambusové metly

790,-  Kč

Relax  60 min.

Jemná relaxační masáž

790,- Kč

Horké lávové kameny  60 min.

Masáž horkými lávovými kameny - Hot Stones, dokáže navodit báječné pocity relaxace a úlevy. Horké kameny prohřejí a v součinnosti s teplým olejem prostoupí teplem vaše tělo.

790,- Kč

Anticelulitidní   50 min.

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy je vynikající a nejžádanější odbornou masáží. Kombinují se ruční tlakové masáže, masáž baňkami, vibrační masáž a po masáži speciální proklepávací technika, která zrychlí podkožní metabolismus, při kterém se tělo zbavuje toxických látek. Touto kombinací a s pomocí speciálního oleje při masáži, se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh.

790,- Kč

Relaxační masáž v hladině Alfa  60 min.

Hluboká relaxace v hladině Alfa, s úvodní lehkou antistresovou masáží obličeje. Aplikace čakrových kamenů.

790,- Kč

Masáž obličeje a dekoltu   30 min.

Nádherná masáž na osvěžení obličeje, dekoltu a ramen. Jemná masáž rozdýchá kůži kterou zpevní a zjemní. *Rakytníkový olej* navíc působí jako výživný film, který se promítne do hlubších sfér Vašeho výrazu, zjemňuje a napíná vrásky na čele, nose, rtech a v očních partiích.

490,- Kč

Indická - antistresová masáž hlavy  60 min.

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Masírují se záda, šíje, hlava, obličej a dekolt.

790,- Kč

Relaxační šimrání a škrábání  60 min

Šimrání a škrábání na zádech, je po Indické masáži hlavy nejoblíbenější a nejvyhledávanější uvolňující a relaxační terapií. Vzpomínáte si ještě, jak vás maminka hladila a šimrala na zádech a ve vlasech? Doteky nás provázejí od narození a uspokojují naše mentální i fyzické potřeby. Šimrání, jemné škrábání a hlazení, je tou nejvýkonnější relaxační terapií, je to návrat do dětství, kdy jsme byli šťastní. Tyto podvědomé pocity a vzpomínky zaplaví naše vědomí a dají nám zapomenout na starosti a stres všedního dne.

790,- Kč

Esenciální senzorická relaxační masáž  90 min

Vzrušujících 90 min. se zavázanýma očima. (není podmínkou) Zapomeňte na chvíli na každodenní shon a udělejte si chvilku jen sami pro sebe! Pomůžeme vám odstranit nahromaděný stres a napětí těmi nejpříjemnějšími masážními technikami, jaké si jen umíte představit. Ze studia vyjdete odpočatí, s dobrou náladou a úsměvem na rtech! Lidské dlaně jsou tím nejlepším lékem, co umí snižovat stres, dodávat energii a optimismus a pomáhá hojit rány nejen na těle, ale i na duši.

1 200,-  Kč

Samurajská masáž bambusovými metlami   30 min

Masáž bambusovými metlami je starobylá japonská masážní technika, zaměřená na hluboké uvolnění svalů v těle a zlepšení krevního oběhu. Uvolňuje svalové napětí, zmírňuje bolest a stres. Je výborná v součinnosti se saunou, nebo koupelí.

Úžasný prožitek dotyků bambusových výhonků na Vašem těle za rytmického bubnování, Vám dodá ztracenou sílu, energii a vitalitu. Budete cítit, jak vaším tělem zase proudí nesmírná energie a nabíjí vaše tělo až do konečků prstů.

490,-  Kč