Terapie
Wellness Berchtold

Eft terapie

                                                                60 min / 790,- Kč                                     90 min./ 990,- Kč    Eft terapie - Emotional Freedom Techniques (techniky emoční svobody) Navrácení porušené rovnováhy v energetickém systému těla a rychlé vybalancování k ideálnímu, tedy původnímu stavu. Používá se slovní specifikace se zaměřením na konkrétní problém ( ať fyzický nebo psychický) a jemná stimulace akupunkturních bodů meridiánových drah těla. Dají se odstranit různé fobie, dlouhodobé bolesti a zavádějící vzorce chování, vztahové problémy atd..

Mapy podvědomí

                                                                                                                                  90 min / 990,- Kč   V podvědomí máme uloženo mnoho starého nepotřebného haraburdí, které nás zatěžuje a v neposlední řadě řídí a někam směruje. Stará traumata, emoční jizvy a nastavení ovlivňují náš život a vztahy s partnery, rodiči i dětmi a je velmi těžké se jim vzepřít. Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže s těmito paměťovými záznamy pracovat. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě.


Reiki

                                                                    60 min / 790,- Kč                                  90 min./ 990,- Kč     Reiki je populární a efektivní forma přírodního léčení, dnes hojně rozšířená a oblíbená i u nás. Slovo Reiki pochází z japonštiny a je odvozeno od japonského

REI-Vesmír, Universum a KI-energie.


Dornova met. a Breussova masáž

                                                                    60 min / 790,- Kč                                   90 min./ 990,- Kč Dornovou metodou a Breussovou masáží, můžeme šetrně ošetřovat páteř a klouby a nesprávně stojící obratle uvádět do správné polohy tlakem palce, aniž bychom poškodily šlachy, vazy nebo svaly. Klouby, u nichž došlo z různých důvodů k vysunutí kostí, nebo k zvětšení kloubní štěrbiny, jsou správně zasunuty a napraveny.


Anticelulitidní a hubnoucí program                                                                        90 min / 1200,- Kč

  1. Změření stupně celulididy
  2. Změření acidobazické rovnováhy
  3. Anticelulitidní ruční tlaková masáž s poklepem
  4. Přistrojová vybrační masáž
  5. Manuální stimulace lymf. systému postižených partií
  6. Nanesení speciálního anticelulitního gelu
  7. Anticelulitidní zábal
  8. Nácvik dechového cvičení na podporu odkyselení organismu
  9. Výživové poradenství k této problematice
  10. Anticelulitidní čaj ke každé terapii

Vitamíny s příběhem                                                                        60 min./ 790,- Kč

Vitamíny s příběhem - preventivní péče o zdraví

Platforma Vitamíny s příběhem je preventivní péče založená na nových vědeckých výzkumech v oblasti homocysteinu Je dáván důraz na účinnou prevenci (ochranu zdraví lidí), před civilizačními nemocemi.

Odborní poradci klientům zprostředkovávají hlavní poznatky z oblasti homocysteinu a následků poruchy jeho metabolizace. Klienti se od poradců učí, jakým způsobem předcházet zdravotním problémům.

Prevence civilizačních nemocí.

K civilizačním chorobám patří kromě únavového syndromu, obezity a deprese také rakovina, neplodnost, cukrovka a třeba ekzém. Podle nových lékařských studií se dá jejich vzniku účinně předcházet a zmírňovat jejich průběh.

Zvýšená hladinou homocysteinu je spojována s řadou závažných nemocí a je v současné době považována za jeden z hlavních ukazatelů rizika vzniku civilizačních onemocnění, jako aterosklerózy, selhání ledvin, kardiovaskulárních potíží, komplikací v těhotenství a vrozených vad. Poruchy v metabolizmu homocysteinu mohou být také rizikovým faktorem ve funkcích a vývoji centrální nervové soustavy. Významné změny v procesech transmetylace a transsulfurace byly zjištěny u dětí s autizmem i jejich rodičů, u dětí s Downovým syndromem a u pacientů s mírnou kognitivní poruchou, schizofrenií a s Alzheimerovou nemocí. Poznatky o homocysteinu mohou být využity jak při hledání diagnostických indikátorů, tak při terapii kognitivních a neurodegenerativních onemocnění. Podávání vitamínů B6, B9 a B12 významně reguluje přeměny homocysteinu a může být používána v prevenci a terapii.


Výživové poradenství                                      60 min./ 790,- Kč


Poradna pro civilizační choroby                     60 min./ 790,- Kč