Terapie
Wellness Berchtold

Terapie - výživa

Eft terapie  60 - 90 min.

Eft terapie - Emotional Freedom Techniques (techniky emoční svobody) Navrácení porušené rovnováhy v energetickém systému těla a rychlé vybalancování k ideálnímu, tedy původnímu stavu. Používá se slovní specifikace se zaměřením na konkrétní problém ( ať fyzický nebo psychický) a jemná stimulace akupunkturních bodů meridiánových drah těla. Dají se odstranit různé fobie, dlouhodobé bolesti a zavádějící vzorce chování, vztahové problémy atd..

790-990,-

Mapy podvědomí 90 min.

V podvědomí máme uloženo mnoho starého nepotřebného haraburdí, které nás zatěžuje a v neposlední řadě řídí a někam směruje. Stará traumata, emoční jizvy a nastavení ovlivňují náš život a vztahy s partnery, rodiči i dětmi a je velmi těžké se jim vzepřít. Mapování podvědomí je nástroj, který dokáže s těmito paměťovými záznamy pracovat. Je možné je přemazávat, měnit, nebo vytvářet nové tak, aby na nás působily jen ve své pozitivní podobě.

990,- Kč

ReiKi  60 - 90 min.

Reiki je populární a efektivní forma přírodního léčení, dnes hojně rozšířená a oblíbená i u nás. Slovo Reiki pochází z japonštiny a je odvozeno od japonského REI-Vesmír, Universum a KI-energie.

790-990,-

Dornova met. a Breussova masáž  60 - 90 min.

Dornovou metodou a Breussovou masáží, můžeme šetrně ošetřovat páteř a klouby a nesprávně stojící obratle uvádět do správné polohy tlakem palce, aniž bychom poškodily šlachy, vazy nebo svaly. Klouby, u nichž došlo z různých důvodů k vysunutí kostí, nebo k zvětšení kloubní štěrbiny, jsou správně zasunuty a napraveny.

790-990,-

Vitamíny s příběhem - preventivní péče o zdraví

KONZULTACE  60 min.

Platforma Vitamíny s příběhem je preventivní péče založená na nových vědeckých výzkumech v oblasti homocysteinu. Je dáván důraz na účinnou prevenci (ochranu zdraví lidí), před civilizačními nemocemi.

Odborní poradci klientům zprostředkovávají hlavní poznatky z oblasti homocysteinu a následků poruchy jeho metabolizace. Klienti se od poradců učí, jakým způsobem předcházet zdravotním problémům.

Prevence civilizačních nemocí.

K civilizačním chorobám patří kromě únavového syndromu, obezity a deprese také rakovina, neplodnost, cukrovka a třeba ekzém. Podle nových lékařských studií se dá jejich vzniku účinně předcházet a zmírňovat jejich průběh.

Zvýšená hladinou homocysteinu je spojována s řadou závažných nemocí a je v současné době považována za jeden z hlavních ukazatelů rizika vzniku civilizačních onemocnění, jako aterosklerózy, selhání ledvin, kardiovaskulárních potíží, komplikací v těhotenství a vrozených vad. Poruchy v metabolizmu homocysteinu mohou být také rizikovým faktorem ve funkcích a vývoji centrální nervové soustavy. Významné změny v procesech transmetylace a transsulfurace byly zjištěny u dětí s autizmem i jejich rodičů, u dětí s Downovým syndromem a u pacientů s mírnou kognitivní poruchou, schizofrenií a s Alzheimerovou nemocí. Poznatky o homocysteinu mohou být využity jak při hledání diagnostických indikátorů, tak při terapii kognitivních a neurodegenerativních onemocnění. Podávání vitamínů B6, B9 a B12 významně reguluje přeměny homocysteinu a může být používána v prevenci a terapii.

790,- Kč

Výživové poradenství  60 min.

790,- Kč

Poradna pro civilizační choroby  60 min.

790,- Kč