Zábaly masky peelingy
Živá síla Sibiře

Masky a zábaly

Tělová thermo maska na hubnutí 40 min.

Přírodní bylinková BIO, Natura Siberica Olej z laskavce má omlazující účinek, stimuluje regeneraci. Sopečná hlína pomáhá vyplavovat toxiny, zklidňuje pokožku a zlepšuje její pružnost. Růžový vosk zvláčňuje a chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí.  Kurimský čaj podporuje hluboké čištění pokožky.

550,- Kč

Teplý rakytníkový zábal, výživný  40 min.

Teplý rakytníkový zábal, Natura Siberica - přírodní BIO Olej z rakytníku řešetlákového hluboce vyživuje a zvlhčuje pokožku, dodává ji vitalitu. Výtažky z bobulí ostružiníku morušky a brusinek obnovují pokožku a zlepšují její pružnost. Extrakt z tužebníku obnovuje přirozené regenerační funkce pokožky. Plicník reguluje metabolické procesy v pokožce a má uklidňující účinek.

550,- Kč

Sibiřský bahenní zábal proti celulitidě 60 min.

Natura Siberica - přírodní BIO organický extrakt z pelyňku stimuluje krevní oběh a metabolizmus, zklidňuje a posiluje struktury pleti. Modrá hlína "rapa" vyhlazuje strukturu pokožky a viditelně zmenšuje projevy celulitidy. Bílý islandský mech pomáhá vyplavovat toxiny. 30 min. zábal, 30 min. Na závěr promasírování těla *Teplým rakytníkovým olejem.*

790,- Kč

Peelingy

Rakytníkovo medový peeling celotělový 60 min

Hloubkové čištění - Výborně očišťuje a regeneruje pokožku, napomáhá chránit krásu a mládí. Obsažené v peelingu oleje rakytníku altajského hluboce vyživují pokožku, dodávají ji příjemný pocit a jemnost. Pohankový med zvyšuje pružnost a pevnost pokožky. Organické výtažky z šalvěje působě tonizačně, napomáhají detoxikaci, dělají Vaši pokožku jemnou a hladkou.
Na závěr promasírování těla *Teplým rakytníkovým olejem.*

890,- Kč

Cedrový solný peeling na tělo detox 60 min

Organický olej z cedru účinně vyživuje pokožku, má omlazující účinek. Červený jalovec aktivně obnovuje pokožku, zanechává ji pevnou a pružnou, pomáhá vyplavit toxiny. Šalvěj muškátová stimuluje metabolické procesy v pleťových buňkách. Sibiřská sůl rapa vyhlazuje pokožku, aktivuje prokrvení podkožní tkáně.

Na závěr promasírování těla *Teplým rakytníkovým olejem.*

890,- Kč

*Rakytníkový olej na tělo výživný -Výživný a hydratační prostředek s bohatou texturou, který zaručí plnohodnotnou péči o suchou a dehydratovanou pokožku těla. Obsažený olej rakytníku altajského hluboce vyživuje, regeneruje a hydratuje. Olej cedrového diblíku nasycuje pokožku důležitými mastnými kyselinami, potřebnými pro její výživu. Olej plodů jeřábu sibiřského pokožku skvěle hydratuje, dodává ji jemnost a pohodlí.